İskele Kalıp Fuarı || DEMOSFUAR ||

İskele ve Kalıp Fuarı
4. İskele & Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarı
12 -15 Şubat 2015

İstanbul Fuar Merkezi - Yeşilköy

 

 

 

 

 

  

 

 

Sektörün Dünyada ki  İlk ve Tek  Organizasyonu  İskele Kalıp Fuarı Büyük İlgi Gördü

 

Bu yıl 3.’kez 13-15 Şubat 2014  tarihleri arasında  düzenlenen 3. İskele & Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarına 11 Ülkeden toplam 75 firma katıldı.


Demos Fuarcılık tarafından  İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılan dev fuara Türkiye’nin önde gelen İskele ve Kalıp üreticilerinin yanı sıra yurt dışından  sektörün lider  firmaları iştirak etti. Fuarda İskele ve Kalıp Sektörüyle ilgili  farklı ürün ve teknolojiler  ziyaretçilerle buluştu.


9 ve 10 nolu salonlarda toplam 15 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirilen fuarda 75 firma katılımcı olarak yer aldı. Bu firmalardan 11’i yurt içi temsilciliği olan yabancı firmalar olurken, 9’u da doğrudan yabancı katılımcı olarak yer aldılar.


İnşaat sektör profesyonellerinin  büyük ilgi gösterdiği İskele – Kalıp fuarı, projelendirme, üretim, satış ve kiralama yapan firmalarla, yurtdışında yeniden yapılanma içerisinde olan profesyonel hedef kitleyi ticari bir platform içerisinde buluşturdu.


Bakan Düzeyinde Açılış


3.İskele Kalıp Fuarı nın açılışı  Orman ve Su işleri Bakanı Sayın Prof Dr Veysel Eroğlu tarafından yapılmıştır. Medyanın da  yoğun ilgisi ile  gerçekleştirilen açılışta   İnşaat Sektörünün lider  firmalarının üst düzey yöneticileri de  hazır bulundu.


Fuarı  6000 e yakın  kişi ziyaret etti


Demos Fuarcılık tarafından profesyonel bir çalışma ve planlama içerisinde  yürütülen reklam ve tanıtım çalışmaları sonucunda Azerbaycan , Türkmenistan, Rusya , Mısır , Polonya , Kosova, Norveç, Cezayir, Malezya,  Suriye ,Slovakya, Türkmenistan, Almanya, İtalya, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri nden inşaat sektörünün profesyonelleri 3.İskele Kalıp  Fuarını ziyaret ettiler. Fuarı  17 farklı ülkeden  toplamda  5235  kişi ziyaret etti.


2015 Yılında Fuar 4 gün olacak  


4.İskele Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarı 12 - 15 Şubat 2015 tarihleri arasında yine İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine açık olacak.

 

 

 

 

LOGISTIC PARTNER:

Mr. Sertaç YOLCU
SCHENKER ARKAS Nakliyat ve Tic. A.S.
Internal Fairs Service Chief

Tel : +90 212 465 61 45 / 5276
Fax: +90 212 465 61 35

 

MEDIA PARTNERS: