İskele Kalıp Fuarı || DEMOSFUAR ||

İskele ve Kalıp Fuarı
4. İskele & Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarı
12 -15 Şubat 2015

İstanbul Fuar Merkezi - Yeşilköy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                         
                                                                                                                         

 

 

 

 

İNŞAAT İSKELESİ  SEKTÖRÜNDE YENİ DÖNEM İSKELE KALIP FUARI İLE BAŞLIYOR.

 

 

 

 

Yeni Tebliğ yürürlüğe girmeden  Yönetmeliğe uygun İskele sistemlerinizi seçmek için yüzlerce alternatif sizleri İSKELE KALIP FUARI’nda bekliyor.


 

Bu büyük Buluşmayı kaçırmayın.

 

 

 

Son günlerde artan iş kazaları ile birlikte önemi iyice artan İNŞAAT İSKELE SİSTEMLERİNDE GÜVENLİK Açıkları  12 -15 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek 4.ULUSLARA ARASI İSKELE KALIP FUARI ile  birlikte büyük ölçüde kapanacak.

 

 

Uluslararası normlarda  üretilmiş   ve Yeni çıkan tebliğin şartlarına uygun İnşaat İskelesi  ve Kalıp sistemlerinin  sergileneceği Fuara sektörün  Dünyadaki lider firmaları katılıyor. 

 

 

İnşaat firmaları,taşeronlar İş güvenlik uzmanları  AHŞAP VE ÖN YAPIMLI ÇELİK İLE ALÜMİNYUM ALAŞIMLI BİLEŞENLERDEN OLUŞAN DIŞ CEPHE İŞ İSKELELERİNE DAİR TEBLİĞ Temmuz 2015 de tebliğ  yürürlüğe girmeden  12-15 Şubat 2015 de yapılacak fuarda İskele sistemlerini ve inşaatlardaki tüm iş güvenliği ekipmanlarını bulma fırsatı yakalayacak .

 

 

 

 YENİ TEBLİĞLİE GÖRE İNŞAAT İSKELELERİ İSKELE KALIP FUARINDA  SERGİLENECEK

 

19 EYLÜL 2014 Cuma Günü 29124 sayılı Resmi Gazetede Yayınlanan Tebliğ İçin Tıklayınız.

 

 

 

 

Sektörün Dünyada ki  İlk ve Tek  Organizasyonu  İskele Kalıp Fuarı Büyük İlgi Gördü

 

Bu yıl 3.’kez 13-15 Şubat 2014  tarihleri arasında  düzenlenen 3. İskele & Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarına 11 Ülkeden toplam 75 firma katıldı.


 

Demos Fuarcılık tarafından  İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılan dev fuara Türkiye’nin önde gelen İskele ve Kalıp üreticilerinin yanı sıra yurt dışından  sektörün lider  firmaları iştirak etti. Fuarda İskele ve Kalıp Sektörüyle ilgili  farklı ürün ve teknolojiler  ziyaretçilerle buluştu.


9 ve 10 nolu salonlarda toplam 15 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirilen fuarda 75 firma katılımcı olarak yer aldı. Bu firmalardan 11’i yurt içi temsilciliği olan yabancı firmalar olurken, 9’u da doğrudan yabancı katılımcı olarak yer aldılar.


İnşaat sektör profesyonellerinin  büyük ilgi gösterdiği İskele – Kalıp fuarı, projelendirme, üretim, satış ve kiralama yapan firmalarla, yurtdışında yeniden yapılanma içerisinde olan profesyonel hedef kitleyi ticari bir platform içerisinde buluşturdu.


 

Bakan Düzeyinde Açılış


 

3.İskele Kalıp Fuarı nın açılışı  Orman ve Su işleri Bakanı Sayın Prof Dr Veysel Eroğlu tarafından yapılmıştır. Medyanın da  yoğun ilgisi ile  gerçekleştirilen açılışta   İnşaat Sektörünün lider  firmalarının üst düzey yöneticileri de  hazır bulundu.


 

Fuarı  6000 e yakın  kişi ziyaret etti


 

Demos Fuarcılık tarafından profesyonel bir çalışma ve planlama içerisinde  yürütülen reklam ve tanıtım çalışmaları sonucunda Azerbaycan , Türkmenistan, Rusya , Mısır , Polonya , Kosova, Norveç, Cezayir, Malezya,  Suriye ,Slovakya, Türkmenistan, Almanya, İtalya, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri nden inşaat sektörünün profesyonelleri 3.İskele Kalıp  Fuarını ziyaret ettiler. Fuarı  17 farklı ülkeden  toplamda  5235  kişi ziyaret etti.


 

2015 Yılında Fuar 4 gün olacak  


 

4.İskele Kalıp ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarı 12 - 15 Şubat 2015 tarihleri arasında yine İstanbul Fuar Merkez`inde ziyaretçilerine açık olacak.

 

 

MEDYA PARTNERLERİMİZ: